1%

Haberler

2017-11-30 14:17:10Son Güncelleme : 2017-11-30 14:17:10

Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti Kağıthane’de DKY On’da ekopratik dönem

Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti Kağıthane’de  DKY On’da ekopratik dönem
Gayrimenkul sektörünün yenilikçi firması DKY, Avrupa Yakası’nın gözde lokasyonu Kağıthane’de yükselen DKY On projesinde home ofisleri ekopratik ödeme sistemi ile satışa sundu. Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti ile hayat bulan proje, gayrimenkul sektöründe ezberleri bozarak konut anlayışını yeniden tanımlıyor.
Şehrin kalbinde yer alan Kağıthane’de, 200 milyon TL’lik yatırım değeri ile hayata geçen DKY On, “Hayata Açık”  tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Paylaşım, sosyallik, fonksiyonellik ve teknolojiyi bir araya getirerek geliştirilen proje, 57 ila 86 metrekare arasında değişen 1+1,5 ve 2+1,5 tipinde 205 konut, ticari alan ve home ofislerden oluşuyor. Toplam inşaat alanı 38 bin metrekare olan projede 4 bin 750 metrekare home ofis ve bin 450 metrekare ticari alan bulunuyor. Ayrıca DKY ON’ da, daireler katlanabilir duvarlar, gizlenebilen yüzeyler ve yeniden işlevlendirilebilir alanlarla farklı ihtiyaçlara yönelik düzenleme olanağına sahip.
 

‘Ekopratik’  ödeme sistemi ile fiyatı ekonomik ödemesi pratik

“Ekopratik” ödeme sistemini ile home ofislerin satışına başlayan DKY On, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sunuyor. Bu sisteme göre DKY On müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabiliyor. 660.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışına devam edilen DKY On’da ekopratik ile “fiyatı ekonomik ödemesi pratik” bir ödeme dönemi başlıyor.
 

“Hayata açık” bir yaşam platformu

Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konseptinde yer alan “Dünyanın ilk dijital topluluk portalı” ile DKY On’da yaşayanlar, ilgi alanlarına göre etkinlikler düzenleyip, sosyal kulüpler oluşturup, sürekli etkileşim halinde olabiliyor. Proje teknoloji ile barışık, sosyalleşmeyi ve paylaşımı hayatın merkezine alan, en ince detayına kadar özenle tasarlanmış, ulaşılabilir ve sürdürülebilir bir yaşam platformu. Araç, eşya, yetenek paylaşımı, ortak fonlama gibi birçok paylaşım ekonomisi uygulaması da tek bir uygulama aracılığı ile sunuluyor. Projenin ofis alanlarında yaklaşık bin 200 metrekarelik “Work’On” adı ile ortak çalışma alanlarının yanı sıra projede kütüphane, amfitiyatro, sağlıklı yaşam kulübü, kişisel çalışma, eğlence, müzik, sinema alanları gibi birbirinden özel yenilikçi sosyal kullanım alanları da yer alıyor.
 

Şehrin kalbinde yeni bir yaşam fırsatı DKY ON’da

Kağıthane’yi tepeden gören bir konumda olan DKY ON, Kağıthane’yi ve TEM Otoyolu’nu birbirine bağlayan Kemerburgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. İş merkezlerine yakınlığı ile şehrin kalbinde yer alan DKY ON, stratejik konumu sayesinde hem otoyollara birkaç dakika hem de Kağıthane merkezinde yapımı tamamlanmak üzere olan metro istasyonuna yürüme mesafesi ile her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor.